ELEKTROMAGNES ROZRUSZNIKA 138444 Zobacz większe

ELEKTROMAGNES ROZRUSZNIKA 138444

138444

Nowe

ELEKTROMAGNES ROZRUSZNIKA MAGNETI MARELLI
ZAMIENNIK CARGO (BRAZIL)

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W MAGAZYNIE ZEWNĘTRZNYM 609 191 431

Ostatnie egzemplarze!

83,00 zł

Więcej informacji

ODPOWIEDNIKI

CARGO 138444
AS SS4020
LUCAS 063602106010
LUCAS 085541420010
LUCAS 085541670010
MAGNETI MARELLI 63602106
MAGNETI MARELLI 85511103
MAGNETI MARELLI 85541003
MAGNETI MARELLI 85541420
MAGNETI MARELLI 85541670
WOODAUTO SND1612
WOOD-UK SND1612
ZM ZM-2595
ZM ZM-395
ZM ZM-9595

ZASTOSOWANIE

FORD
  • 1027772
  • 95FB11000BC
  • 95FB11000BD
  • 95FB11000BG
MAGNETI MARELLI
  • 63102008
  • 63103002
  • 63103003
  • 63103007
  • 63103008
  • 63111007
  • 63111008
  • 63111018
  • 63111023
  • 63111037
  • 63111043
  • 63112003
  • 63113002
  • 63113003
  • 63113004
  • 63222900
  • 63222901
  • 63222904
  • 63222905
  • 63222908
  • 63223304
  • 63223536
  • 63223538
  • 63223730
  • 63293538
  • 063111007010
  • 063113002010
  • 063113003010
  • 063113004010
  • 063223730010
  • 063293538010