ZESTAW PROSTOWNICZY ALTERNATORA IBR753 Zobacz większe

ZESTAW PROSTOWNICZY ALTERNATORA IBR753

IBR753

Nowe

PROSTOWNIK ALTERNATORA IBR753
TRANSPO

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ CZĘŚCI W MAGAZYNIE ZEWNĘTRZNYM 609 191 431

Ostatnie egzemplarze!

85,00 zł

Więcej informacji

PARAMETRY

B+H. 31.5
B+ M8
O.D. 121.5
I.D. 36.5
MONTAŻ 65

ODPOWIEDNIKI

BOSCH 1127320750
BOSCH 1127320753
CARGO 137724
CARGO 231451
CQ CQ1080173
MERCEDES 0005481416
MERCEDES 0011542216
POWERMAX 1116338
POWERMAX 81116338
POWERMAX 81116814
RS 1101-048RS
TRANSPO IBR753
WOODAUTO RTF39854

ZASTOSOWANIE

Bosch 0 120 468 143, 0 120 468 145, 0 120 469 100, 0 120 469 101, 0 120 469 102, 0 120 469 107, 0 120 469 108, 0 120 469 109, 0 120 469 110, 0 120 469 111, 0 120 469 112, 0 120 469 113, 0 120 469 114, 0 120 469 115, 0 120 469 116, 0 120 469 117, 0 120 469 118, 6 033 G00 4BY, 6 033 GB3 010, 6 033 GB3 023, 6 033 GB3 027, 6 033 GB3 083, G 033 GB3 027; Cummins 4891511; DAF 1516480R, 1516480R, 1516501R; Deutz Engine Mfr 1180903; Fendt 1 800 111 482, V 836 659 786; Iveco 99454110, 99454112, 99454113, 99454114, 99454115, 99454116, 99454118, 99461190; John Deere F063075; KHD 1180302, 1180903, 1182113; Letrika (Iskra) 11.209.421, 11.209.422, 11.209.423, 11.209.438, 11.209.442; Letrika Old IA 9443, IA 9444, IA 9445; Marelli 063530030230; Mercedes-Benz 009 154 97 02 80, 009 154 98 02 80, 009 154 99 02 80, 009-154-97-02, 009-154-98-02, 009-154-99-02, 010 154 89 02 80, 010 154 92 02 80, 010-154-00-02, 010-154-89-02, 010-154-92-02, 012-154-57-02, A0091549702, A009154970280, A0091549802, A009154980280, A0091549902, A009154990280, A0101540002, A0101548902, A010154890280, A0101549202, A010154920280; Prestolite 860559, 860559, 860563, 860576, AVI144S3001; Volvo 20402404