WIRNIK ROZRUSZNIKA 230371 Zobacz większe

WIRNIK ROZRUSZNIKA 230371

230371

Nowe

WIRNIK DO ROZRUSZNIKA BOSCH 12V

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ CZĘŚCI W MAGAZYNIE ZEWNĘTRZNYM 609 191 431

Ostatnie egzemplarze!

106,00 zł

Więcej informacji

WYMIARY

NAPIĘCIE 12
MOC 2.1
ZĘBY 11
ROTACJA CR
ŚREDNICA 59.00
DŁUGOŚĆ 149.00

ODPOWIEDNIKI

BOSCH 1004011208
CARGO 230371
ORME IM2132
RS 2031-048RS
WOODAUTO WSA5960
AS SA0049

ZASTOSOWANIE

AS ASS0036
AS ASS0123
AS ASS0177
AS ASS0191
AS ASS0230
AS ASS0313
BOSCH 0001109015
BOSCH 0001109023
BOSCH 0001109045
BOSCH 0001109052
BOSCH 0001109055
BOSCH 0001109062
BOSCH 0001109068
BOSCH 0001109201
BOSCH 0001109202
BOSCH 0001109203
BOSCH 0001109205
BOSCH 0001109250
BOSCH 0001109258
BOSCH 0001109259
BOSCH 0001109260
BOSCH 0001109261
BOSCH 0001109304
BOSCH 0001109305
BOSCH 0001109306
BOSCH 0001109324
BOSCH 0001109325
BOSCH 6004AA3014
BOSCH F000AL0105
BOSCH F000AL0107
BOSCH F000AL0111
FORD 1372739
FORD 1385378
FORD 1574338
FORD 1669558
FORD 6C1T11000AB
FORD 6C1T11000AC
FORD 6C1T11000AD
FORD 6C1T11000AE
SAAB 9544537