Mada-części logo

PODKŁADKA DYSTANSOWA 139907

Cena: 14,00 

PIERŚCIEŃ DYSTANSOWY BOSCH ORYGINAŁ

2 w magazynie

OPIS PRODUKTU

WYMIARY

Średn. zewn. w mm 44.00
Średn. wewn. w mm 17.00
Grubość w mm 5.00
Średn. zewn. Kołnierza 30.00
Wysokość kołnierz w mm 1.75

ODPOWIEDNIKI

BOSCH 1120202505
DAF 1450799
FIAT 9949100
FIAT 9951250
IVECO 42537049
MAN 81917100522
MERCEDES-BENZ 0001540451
MERCEDES-BENZ A0001540451
VW (VOLKSWAGEN) 2TB903127A

ZASTOSOWANIE

BOSCH 0124325098
BOSCH 0124325166
BOSCH 0124515126
BOSCH 0124515136
BOSCH 0124555009
BOSCH 0124555027
BOSCH 0124555052
BOSCH 0124555068
BOSCH 0124555077
BOSCH 0124555084
BOSCH 0124615018
BOSCH 0124615024
BOSCH 0124615025
BOSCH 0124615032
BOSCH 0124615033
BOSCH 0124615043
BOSCH 0124615044
BOSCH 0124615046
BOSCH 0124615047
BOSCH 0124615048
BOSCH 0124615049
BOSCH 0124615053
BOSCH 0124625022
BOSCH 0124625023
BOSCH 0124625031
BOSCH 0124655014
BOSCH 0124655033
BOSCH 0124655093
BOSCH 0124655111
BOSCH 0124655293
BOSCH 0124655294
BOSCH 0125711024
BOSCH 0125711045
BOSCH 0125711069
BOSCH 0125811006
BOSCH F000BL0707
BOSCH F000BL0781
BOSCH F000BL0782